Hoi hoi meiden,
hier ben ik weer!
voor de gene die mijn vorige blog niet hebben gelezen, ik had zondag behoorlijk wat weeen,en ik dacht zelf aan indalingsweeen, ze kwamen ook erg regelmatig om de 2 minuten.
ik moest gister voor controle bij de vk en dat had ik aangegeven aan die vrouw, maar ze wou er maar niet aan geloven dat ik weleens gelijk kon hebben,en ze gooide het op een blaasontsteking.
ik was het daar niet echt mee eens en dat vertelde ik haar ook, maar ze bleef volhouden,en ik moest de volgende dag maar naar de huisarts voor urine onderzoek.
naja dat heb ik dan maar ook gedaan, en nu belde ik net terug voor de uitslag en wat blijkt, ik heb nog niet eens een blaasontsteking.
ze had wel wat bacterieen gezien die een ontsteking konden veroorzaken,maar ik had totaal geen blaasontsteking.
aanstaande dinsdag moet ik voor de zekerheid nog een keertje terug met een plasje, en dan zullen we het zien.
maar ik vindt dat ook wel een beetje slordig van mijn verloskundige, want ze gooide het maar op een blaasontsteking!
maar goed,ik weet nu ook voor me zelf dat ik er geen 1 heb,en dat is wel fijn!
nou dit was het weer, tot week 33 allemaal!
Liefs Xx
reacties (0)